خدمات شرکت

خرده فروش محصولات دندانپزشکی

با توجه تقاضای بسیاری از همکاران و پزشکان عزیز، برای فراهم کردن امکان خرده فروشی محصولات جاویدان طب؛ می توانید محصولات جاویدان طب را به صورت خرده نیز سفارش دهید یا از سایت های اینترنتی خریداری نمایید.

واردات محصولات دندانپزشکی

پس از سال ها تجربه واردات در زمینه محصولات دندانپزشکی، هم اکنون جاویدان طب را به عنوان یکی از وارد کنندگان به نام این صنف و به نیکی میشناسند.

برای آشنایی با این محصولات، می توانید به قسمت محصولات سایت مراجعه کنید.

توزیع و فروش عمده محصولات دندانپزشکی

مجموعه جاویدان طب، آمادگی توزیع و فروش عمده محصولات تولیدی و وارداتی خود را دارد.

برای اطلاع از محصولات موجود برای فروش ، می توانید به قسمت معرفی محصولات سایت مراجعه کنید و برای ثبت سفارش برای فروشگاه یا کلینیک ، و اطلاع از قیمت ها و نحوه خرید با شماره شرکت تماس بگیرید.

هم اکنون با ما تماس بگیرید

021-65010243

0902-0122131

0912-1084995

company@javidanteb.ir

پیشنهادات همکاری

همکاری در فروش

مجموعه جاویدان طب آمادگی هرگونه همکاری در زمینه فروش مواد، تجهیزات و محصولات حوزه دندانپزشکی را دارد.این همکاری می تواند در قالب های زیر باشد:

1- تأمین محصول برای فروشگاه های خرده فروشی و فروشگاه های آنلاین محصولات دندانپزشکی

2-تأمین محصولات مصرفی فاکتور های خرید کلینیک ها و مطب های دندانپزشکی

3- فروش محصولات سایر تولید کنندگان و واردکنندگان محصولات دندان پزشکی توسط زنجیره فروش و عرضه مجموعه جاویدان طب

همکاری در تولید

تولید کنندگان و صنعتگرانی که امکانات تولید محصولات دندانپزشکی دارند و یا ظرفیت خالی برای تولید در حوزه دندانپزشکی دارند می توانند با مجموعه ما همکاری داشته باشند.

با توجه شناخت خوب مجموعه جاویدان طب از بازار و صنف دندانپزشکی کشور، امکان راهنمایی، همراهی و مشارکت در تولید کلیه مجموعه هایی که ظرفیت خالی تولید دارند یا بستر و امکانات تولید محصولات دندانپزشکی را دارند، فراهم است تا ورود هوشمندانه و موفقی در بازار دندانپزشکی کشور داشته باشند.

درخواست نمایندگی

مجموعه جاویدان آمادگی اعطای نمایندگی محصولات خود به کلیه ی همکاران فعال در حوزه و صنف دندان پزشکی، و یا عزیزانی که قصد ورود به این بازار را دارند.

این همکاری می تواند در اعطای نمایندگی کلیه ی محصولات، نمایندگی یک محصول و حتی نمایندگی کامل مجموعه بازرگانی جاویدان طب باشد.

جهت اطلاع از جزئیات بیشتر این و درخواست همکاری، با شماره شرکت، تماس حاصل فرمایید.

همکاری های سازمانی

شرکت بازرگانی جاویدان طب ایرانیان، آمادگی عقد قرارداد جهت تأمین محصولات دندانپزشکی(و محصولات مشترک با حوزه پزشکی) کلیه ی بیمارستان ها و کلینیک های دولتی و خصوصی را دارد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای عقد قرار داد، تماس بگیرید.

همکاری در صادرات

باتوجه به جذابیت های بازار های کشور های همسایه، مجموعه جاویدان طب آمادگی همکاری با کلیه سازمان ها،افراد و ایرانیان مقیم این کشور ها، برای تأمین محصولات دندانپزشکی، جهت صادرات را دارد.

جهت اطلاع از لیست محصولات قابل تأمین جهت صادرات، یا ارائه لیست و انجام سایر هماهنگی ها جهت صادرات محصولات، لطفا تماس حاصل فرمایید.

همکاری در واردات

با توجه به اشراف خوب مجموعه جاویدان طب به بازار دندانپزشکی ایران، کلیه فعالان و علاقه مندان حوزه واردات می توانند برای واردات کالا و محصولات دندانپزشکی با مجموعه ما همکاری داشته باشند.این همکاری می تواند

شامل 1- سرمایه گذاری در واردات محصولات باشد

2-ارائه خدمات با کیفیت تر و مناسب تر در زمینه حمل و نقل، نقل و انتقال حواله های مالی، مذاکرات جهت عقد قرار داد، مشاوره و… باشد

3-استفاده از مشاوره، نفوذ، اعتبار و سیستم توزیع و پخش مجموعه جاویدان طب جهت واردات محصولات دندانپزشکی به بازار کشور باشد.

آدرس

خیابان آزادی، بعد از تقاطع خیابان نواب، جنب بانک تجارت، مجتمع اداری پانامال، طبقه 6، واحد601

ایمیل

company@javidanteb.ir

شماره تماس

021-65010243

0902-0122131

0912-1084995

خطا: فرم تماس پیدا نشد.